Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

OZNAMY

Ponuka vykonania revízie plynových zariadení.Vytlačiť
 

Revízny technik pán Arpád Sitka, ponúka občanom vykonanie revízie plynových zariadení a plynových spotrebičov. Záujemcovia sa môžu nahlásiť na tel.č. 0905 692 376. Potvrdenie o vykonaní odbornej prehliadky vydáva na 3 roky na rozvody plynu a na 1 rok na plynové spotrebiče.

Poplatok za vykonanie revízie je 30 €.


 
 

Šťastné a VYTRIEDENÉ Vianoce.Vytlačiť
 

Vianoce sú najočakávanejším sviatkom roka, avšak čoraz viac sa stávajú aj sviatkami veľkej spotreby a nadmernej tvorby odpadu. Málokto sa ale zamyslí, ako by mohol osobne prispieť k tomu, aby boli Vianoce menej konzumné. Usilujme sa baliť darčeky úsporne. Obviažeme ich len mašľou, alebo ich zabaľme do recyklovaného papiera, vrecúška alebo textilu. Nezabudnime, že všetky rastlinné zvyšky z prípravy a konzumácie jedál aj počas sviatkov patria do kompostu alebo triedeného zberu biologických odpadov. Prispejme spoločne k tomu, aby sa aj počas tohtoročných sviatkov pokračovalo v znižovaní množstva odpadov vznikajúcich v domácnostiach. A ak už vzniknú, nech skončia v tých správnych vreciach či kontajneroch.


 
 

Oznam pre žiadateľov priamych podpôrVytlačiť
 

Pôdohospodárska platobná agentúra vyzýva všetkých žiadateľov priamych podpôr, ktorí podali žiadosť o získanie podpory na plochu v roku 2018, aby si urýchlene prevzali na Regionálnom pracovisku Dopravná 14, Levice.

                 Rozhodnutie o poskytnutí priamej platby pre rok 2018.

 

              Rozhodnutia sa vydávajú po predložení OP v pracovných dňoch:

                                 pondelok - piatok od 7.30.- 16.00. hod.

               Rozhodnutia sa budú vydávať do 12.12.2018 do 16.00. hod.


 
 

Separovaný zberVytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že dňa 13.12.2018 vo štvrtok v ranných hodinách sa uskutoční zber separovaného odpadu. Žiadame občanov, aby si odpad vyložili  včas pred svoje domy. Zberné auto do obce prichádza okolo ôsmej hodiny.


 
 

dnes je: 11.12.2018

meniny má: Hilda

Obec Lok - Dron 30.05.2017

Počasie Lok - Svieti.com

Separovaný zber 2018

Tekov - Hont

Kataster nehnuteľností

SE : Energia pre krajinu

Prvé vydanie nového firemného časopisu pre ľudí v blízkosti prevádzok Slovenských elektrární. Jeho predchodcom bol Atóm.sk.

Slovenská pošta

Všeobecný lekár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka